GizlilikSite Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Network Dizayn (“www.NetworkDizayn.com”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.NetworkDizayn.com ( com,net) web sitelerinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Network Dizayn Yönetiminin yazılı iznine tabidir. Network Dizayn web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Network Dizayn ’nın bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, Network Dizayn tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Network Dizayn ’ın hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Network Dizayn tarafından değiştirilebilir. web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. , Network Dizayn sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Bu site Network Dizayn ’a ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Network Dizayn . tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Network Dizayn ’u bağlamamaktadır.

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:

Network Dizayn ’un internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak için ve sonra da spor kulübü olarak size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır. Network Dizayn hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen makul bir şekilde yapılacaktır. Ancak, güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilir.

Network Dizayn ’nın sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.NetworkDizayn.com , http://www.NetworkDizayn.com , http:www.NetworkDizayn.com harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Network Dizayn ’nın kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi belirtiğimiz sitelerimiz ile ilişkisi olmayan sitelerdir ve bizim Kurumlarımıza ait değillerdir.

Bu siteyi kullanarak Network Dizayn ’nın Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Saygılarımızla,

Bilgi için ; networkdizayn(@)gmail.com